DRUŻYNOWE ZAWODY JUBILEUSZU 40-LECIA KOŁA PZW 105 SILESIA

W dniu 22.07.2023 na zbiorniku 608 Paruszowiec zorganizowano i przeprowadzono drużynowe zawody z okazji 40-lecia Koła 105 Silesia Rybnik . Do zmagań tych zawodów zgłoszono 17 drużyn . Po czterogodzinnej rywalizacji wyłoniono zwycięsców tych zmagań. Drużyna z Koła  102 Żory  w składzie Jerzy Jurecki i Wiesław Łach zajeła pierwsze miejsce ,drugie miejsce drużyna Zarządu Okręgu  Janusz Olszewski i Edward Totoń , trzecią drużyną  Jan Wendelberger i Sebastian Wolny z koła 50 Rydułtowy. Serdeczne podziękowania z sportową rywalizację uczestnikom tego uroczystego spotkania jubileuszowego.

1

Podziękowania przedstawicielowi Urzędu Miasta Rybnik panu Robertowi Cebula, sędziemu głównemu tych zawodów Andrzejowi Jaguś i wszystkim tym co w jakikolwiek sposób przyczynili się do uroczystego przeprowadzenia tego 40-lecia Koła.

Zarząd Koła PZW 105 Silesia Rybnik

11